Ove nedelje u Nišu

14 Nov 17


MUZEJI

          -            Arheološka sala (Nikole Pašića 59), utorak-petak 09.00-19.00, subota-nedelja 09.00-17.00, ponedeljkom zatvoreno.

          -            Ćele kula (Bul. dr Zorana Đinđića bb ), ponedeljkom 10.00-15.00, utorak-petak 09.00-19.00, subota-nedelja 09.00-17.00.

          -            Koncentracioni logor iz II sv. rata (Bul. 12. februar bb) , utorak-nedelja 10.00-16.00, ponedeljkom zatvoreno.

          -            Galerija Sinagoga (Davidova 2), Stevan Sremac - Književnik i akademik, (od 6. Novembra do sredine decembra 2017.), utorak – petak 12.00-18.00, subota-nedelja 10.00 – 15.00, ponedeljkom zatvoreno.

BIOSKOP

          -            Bioskop „Vilin grad“  (Obrenovićeva 19) – http://www.vilingrad.rs/na-repertoaru-danas

          -            Bioskop ,,Cineplexx“ (Bulevar Medijana 21, STOP SHOP ritejl park) - http://www.cineplexx.rs/filmovi/repertoar/

 

POZORIŠTE

          -            14. Novembar – 19.00h, Američki kutak (Obrenovićeva), Američki klasični film "Kazablanka"

          -            14. Novembar – 21.00h, Akademsko pozorište SKC (Šumatovačka bb), Zeus Ex

          -            16. Novembar – 21.00h, Akademsko pozorište SKC (Šumatovačka bb), Predgrađe (Karte za predstave mogu da se kupe u turističkoj agenciji "Travego" (Koste Stamenkovića br. 5), ali i na ulazu u salu na dan predstave, a cena je 100 dinara.)

          -            16. Novembar – 18.00h, Lutkarsko pozorište (Bulevar dr Zoran Đinđić 7), Tri praseta

          -            17. Novembar – 20.00h, Narodno pozorište (Sinđelićev Trg bb) – "Stane Piroćanac - Vampir"

          -            18. Novembar – 20.00h, Narodno pozorište (Sinđelićev Trg bb) – Jami Distrikt

          -            19. Novembar – 11.30h, Lutkarsko pozorište (Bulevar dr Zoran Đinđić 7), Ulica tra la la

 

OSTALI DOGAĐAJI

          -            24. Oktobar  – 17. Novembar, Paviljon u Tvrđavi, izložba Mile Gvardiol, ''Raskršća'', izložbu možete posetiti svakog dana sem ponedeljka

          -            08. Novembar – 15. Novembar – Oficirski Dom (Orlovića Pavla 28a), 26. Salon Urbanizma

          -            18. Novembar – 20.00h, Dom Vojske (Sinđelićev Trg bb), "Sve što ste hteli da znate o Dzoniju, a niste smeli da ga pitate", show Nikole Đurička (ulaznica 700din)

CLUBBING 

          -            14. Novembar – 21.30h, Labeerint (Balkanska 2a), Chico&Zagor (Nidža I Džolika Acoustic)

          -            14. Novembar – 22.00h, Liv café (Trg Republike), Oriental Night Swing Oriental Ladies

          -            14. Novembar – 22.30h, Cubo Club (Balkanska), The Salsa Nihgts – Vivo

          -            14. Novembar – 22.30h, Club Vavilon (Nikole Pašića 36), Utorak Big students party

          -            15. Novembar – Labeerint (Balkanska 2a), Marina  & Luka

          -            15. Novembar – Saloon (Tvrdjava), Najda / Sreda / Saloon

          -            15. Novembar – 22.00h, Feedback (Balkanska), Otherkin Irl

          -            15. Novembar – 23.00h, Cubo Club (Balkanska 2), Student Party I Sandrino Band!

          -            15. Novembar – 23.30h, Sunset Club (Cara Dusana 47a), Penthouse

          -            16. Novembar – 20.30h, Club Vavilon (Nikole Pašića 36), Step – adults only

          -            16. Novembar – 21.00h, Labeerint (Balkanska 2a), New Flame duo

          -            16. Novembar – 22.00h, Feedback (Balkanska), Faith No More Tribute Band

          -            16. Novembar – 23.00h, Process Vip Bar( 7. Juli 6), EX YU Thursday

          -            16. Novembar – 23.30h, Sunset Club (Cara Dušana 47a), En Passant

          -            17. Novembar – 21.00h, Caffe Pivnica "Cheers" (Sindjelićev trg) Veliko otvaranje

          -            17. Novembar – 22.00h, Labeerint (Balkanska 2a), The Wild Side (glavna soba)

          -            17. Novembar – 22.00h, Labeerint (Balkanska 2a), BratEastSlav (teatar soba)

          -            17. Novembar – 22.00h, Feedback (Balkanska), Rhcp World Tribute Brasil

          -            17. Novembar – 23.00h, Cubo Club (Balkanska 2), Friday Nights I Barcode Band!

          -            17. Novembar – 23.00h, Club Vavilon (Nikole Pašića 36), PetakVeče Mi Nismo Andjeli

          -            17. Novembar – 23.00h, Liv café (Trg Republike), Mande & Filthy Kid @ Liv

          -            17. Novembar – 23.00h, Club Troy (Trg Kralja Milana), Dušica Grabović

          -            18. Novemabr – 22.00h, Labeerint (Balkanska 2a), Skupština (glavna soba)

          -            18. Novemabr – 23.00h, Liv café (Trg Republike), Cristian MARRAS – Berlin @Liv

          -            18. Novembar – 23.00h, Feedback (Balkanska), Unnatural selection & friends

          -            18. Novembar – 23.00h, Club Troy (Trg Kralja Milana), DJ Nemanja Cvetković & DJ Jerry

          -            19. Novembar – 18.00h, Labeerint (Balkanska 2a), Hor "Čarobna nota"

          -            19. Novembar – 22.00h, Club Troy (Trg Kralja Milana), DJ ARCHITECT TILT Sunday

          -            19. Novembar – 23.30h, Sunset Club (Cara Dušana 47a), Penthouse

KAFANE

          -            Etnokuća„Biser“ (Jadranska bb), sreda, četvrtak, petak, subota, live music.

          -            Vinski podrum „Malča“ (selo Malča), svake subote akustična muzika.

          -            Kafana,,Galija’’ (NikolePašića 35), svake subote akustična muzika.

          -            Kafana „Stara Srbija“ (Trg Republike 12), svake večeri akustična muzika.

          -            Kafana „Meze“ (Koste Stamenkovića 3), akustična muzika, petak, subota.

          -            Letnja Pozornica (Tvrđava bb), Boemske večeri, akustična muzika, petak i subota       

 


Koja manifestacija po vama privlači najviše turista u naš grad?

  • Nisville
  • Nisomnia
  • Filmski susreti
  • Dani bureka


Galerija